Pomoc statystyczna Analizy statystyczne ankiet
More Website Templates at TemplateMonster.com!

Komu powierzasz swoje wyniki?

zakres

Czy statystyka jest dla Ciebie barierą nie do ominięcia? Czy Twoja praca dyplomowa lub badawcza przez obliczenia statystyczne utknęła w martwym punkcie? Czy masz wątpliwości co do zastosowanej właściwej metody statystycznej, zbliża się termin obrony, a promotor stwarza coraz więcej problemów? Jeśli na którekolwiek z powyższych pytań odpowiedź brzmi: tak, to miałeś szczęście, że trafiłeś na tę stronę, gdyż jesteśmy w stanie rozwiązać Twój problem w sposób merytoryczny, profesjonalny i tani. Wykonujemy analizy statystyczne wyników badań i ankiet wykorzystywanych podczas pisania prac dyplomowych (licencjackie, magisterskie, doktorskie) i badawczych zawierające testy parametryczne oraz ich nieparametryczne odpowiedniki.

  • Jesteśmy grupą osób z wieloletnim doświadczeniem w wykonywaniu analiz i obliczeń statystycznych, a nasze badania obejmowały szeroki zakres zagadnień z wielu dziedzin wiedzy np.: biologia, logistyka, pedagogika, psychologia.

  • Udzielamy niezbędnych porad i wskazówek, dzięki którym wykonana analiza stanie się dla Ciebie przejrzysta i zrozumiała.

  • Ponosimy całkowitą odpowiedzialność za usługi przez nas świadczone, co pozwala klientom na uzyskanie pewności, że analiza została przeprowadzona w sposób profesjonalny i merytoryczny.

  • Doskonała znajomość programów statystycznych, pozwala na szybkie wykonywanie powierzonych nam zadań (około 3 dni ) oraz obniżenie ich ceny.


Kontakt

Email:
kontakt@statystyka-pomoc.com
 

Telefon:

697 410 900
881 013 404

GG: 41351019

Wiadomość:
Twój Email:
Pytanie weryfikujące:
Drugi dzień tygodnia to? (małe litery)


Analiza ankiet | facebook

Polecamy:

Statystyczna analiza ankiet i danych

Website template designed by TemplateMonster.com